اندروید، اپل یا ویندوز؟

با این حال، ما می توانیم پرونده های APK را نصب کنید بدون Play Store، و ما فروشگاه برنامه Bluestacks خود را داریم که به ما امکان می دهد بدون وابستگی به خدمات شرکت Mountain View کار کنیم. در یک رایانه با ویندوز 10اگرچه مستقیماً نه، اما می توانیم برنامه های اندروید را نیز نصب و استفاده کنیم. نسخهٔ تحت وب نیز دارای یک نوار ابزار جدید، با امکان دسترسی به تایم فریمهای مختلف معاملاتی، ابزارهای رسم (drawing tools)، نشستهای مهم (sessions)، و استایلهای متفاوت معاملهگری (styles) میباشد. اما به نوعی بیشتر شبیه به یک مرورگر وب دسکتاپ است تا رابط کاربری موبایل یا تبلت اندروید.

هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن پیام رسان سروش برای کامپیوتر و ویندوز و اندروید را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید. بنابراین، به عنوان مثال، ما می توانیم کامپیوتر خود را با دوبوت و در هر راه اندازی، بین اندروید یا ویندوز 10 را انتخاب کنید. البته کاربران میتوانند مرورگر پیشفرض خود را تغییر دهند؛ اما انجام این کار همچون نسخههای قبلی ویندوز بهسادگی و تنها با یک کلیک امکانپذیر نیست و کاربران باید برای تغییر مرورگر پیشفرض، مرورگر را برای فرمتهای HTM، HTML، PDF، STHML، SVG، WEBP، XHT XHTML، FTP، HTTP و HTTPS تغییر دهند.

مانند دو بخش قبل، کاربران ویندوز ۱۰ هوم که این امکان را ندارند، میتوانند از گزینههای رایگان موجود استفاده کنند. BitLocker ابزاری ساده و قدرتمند است که به سیستمعامل اضافه شده است؛ بااینحال، کاربران ویندوز ۱۰ هوم میتوانند نرمافزارهای رایگانی مانند VeraCrypt را برای رمزگذاری روی ویندوز ۱۰ نصب و استفاده کنید.۳. او همچنین راهاندازی «توزیع لینوکس» را روی دستگاه خود نشان داد. اما حس استفاده از یک دستگاه ویندوزی را خواهید داشت چرا که لانچر ها برای عوض . برخی از ویژگیهای مهم لانچر مایکروسافت شامل موتور جستجوی Bing، دسترسی به کورتانا با یک ضربه، فیدهای شخصیسازی شده شامل تقویم، رویدادها و غیره است.

طبق بیانیه رسمی مایکروسافت، راه اندازی دومین به روز رسانی بزرگ ویندوز 10 (مایکروسافت ویندوز 10) تا سال 2020 به طور رسمی به پایان رسیده است. در به روز رسانی بعدی (Build 22000.120) یک ویجت برای خانواده اضافه شد، برای کسانی که از ابزارهای کنترل والدین Microsoft Family Safety استفاده میکنند. پنج مورد از رایج ترین سیستم عامل ها هستند Microsoft Windows، Apple macOS، Linux، Android و iOS اپل. کنترل سیستم اعلان، و شبیهسازی تنظیمات دستگاه Android. اما برای مثال برای دستگاه های ست تاپ باکس نیز استفاده می شود.

علاوه بر قسمتهای مختلف ویندوز، فروشگاه مایکروسافت نیز دچار تغییر و تحویل اساسی گشته است و یک طراحی کاملاً منحصر به فردی را دارا میباشد که به گفته مایکروسافت هر روز این فروشگاه با آیتمهای جدید و قابلیتهای متنوع به روز میشود. این ویژگی برای برخی کیوسکها یا محیطهای خاص طراحی شده است؛ اما میتواند ابزاری مناسب برای محدودکردن استفادهی کودکان از کامپیوتر باشد.ویندوز ۱۰ پرو ملزومات دیگری نیز دارد که برای سایر ویژگیهای تجاری مانند پیوستن کامپیوتر به دامنهای خاص یا پشتیبانی از Active Directory مناسب است. حالا ویندوز ۱۰ هوم این امکان را برای کاربران ایجاد کرده تا بتوانند بهروزرسانی را برای ۳۵ روز بهتعویق بیندازند.

حالا دوباره به LabConfig option رفته و روی آن کلیک راست کنید. حالا میتوانید با دکمههای مربوط به هر اپلیکیشن دسترسی آن به اعلانها را بسته یا برقرار کنید. حال جهت بررسی فرکانس شبکه وای فای ویندوز، Command Prompt را اجرا کرده و دستور netsh wlan show drivers در آن تایپ کنید. اگر کنترل ها به طور خودکار شناسایی نشدند، ابزاری برای آن داریم نقشه برداری، که در زیر بررسی می کنیم. هنگام اجرای برنامه ها، اگر مخصوص گوشی های هوشمند هستند، رابط سازگار می شود بطور خودکار. هنگام ارتقا به ویندوز ۱۱ ممکن است با پیغام خطای 0x80073712 روبهرو شوید.

اما آپدیت به این صورت است که شما به طور کامل ویندوز جدید نصب می کنید و تنظیمات و نرم افزار هایی که در سیستم قبل داشتید پاک خواهند شد و به اصطلاح ویندوز جدید شما خام خواهد بود. بنابراین در صورت بروز مشکل، فورا روشهای بالا را امتحان کنید تا اگر به نتیجه نرسیدید، بتوانید آپدیت را از روی سیستم پاک کنید. شما همچنین میتوانید برای مشاهده تصویر بندانگشتی از پنجره هر برنامه، با موس بر روی دکمه ها حرکت کرده (Hover Over) و راست کلیک کنید تا Jump List باز شود.

اگر وارد بخش خاصی از هر برنامه ای شویم، می توانیم آن را نصب کنیم و پس از اتمام نصب، یک اعلان در گوشه سمت راست پایین ویندوز 10 مشاهده خواهیم کرد. 1 را فشار داده و وارد کنید. این نرم افزار بسته ای از نرم افزار های کاربردی می باشد که یکی از این برنامه ها Win update است که با استفاده از این برنامه شما می توانید ویندوزتان را آپدیت کنید. و در سمت راست ما کلید نگاشت، دسترسی به پیکربندی کنترل های بازی، گزینه ای را داریم بزرگنمایی، تنظیم غیرفعال کردن نشانگر در بازی ها، برنامه بومی برای صفحه ضبط، چرخش صفحه، حالت تمام صفحه، تنظیمات خدمات مکان، دسترسی به اسکرین شات ها و آخرین گزینه برای شبیه سازی تکان دادن دستگاه.

شما با هر نسخهای میتوانید بازی کنید و از آن لذت ببرید.ویژگیهای یادشده هرکدام جایگزین رایگانی دارد یا ممکن است برخی برای استفادهی روزانه مناسب نباشند؛ پس چه دلیلی دارد برای آنها هزینه پرداخت کنیم؟ همه آنها در صفحه اصلی / دسکتاپ قرار می گیرند. همانطورکه مشاهده کردید، ویندوز ۱۰ پرو امکانات بسیار کاربردی دارد؛ اما اکثر آنها برای مخاطب معمولی استفاده چندانی ندارد و کاربر میتواند از گزینههای رایگان موجود استفاده کند و وجه خود را برای کارهای مفیدتری ذخیره کند. هزینهی ویندوز ۱۰ هوم و ویندوز ۱۰ پرو برای هر سیستم جدید بهترتیب ۱۳۹ و ۱۹۹ دلار است.

Bluestacks مانند هر برنامه ای در رایانه دانلود می شود، به شکل .فایل اجرایی یا فایل اجرایی این یک برنامه یا یک برنامه کاربردی است که باید آن را به روش معمولی نصب کنیم. یعنی از برنامه ای استفاده کنید که بارگذاری می شود اندروید کامل انگار فقط یک برنامه دیگر روی کامپیوتر است. با این حال، اگر واقعاً به این واقعیت پایبند باشیم از برنامه های اندروید در ویندوز 10 استفاده کنید، بهترین گزینه ای که داریم شبیه سازی است. همچنین، اگر فرآیند بروزرسانی با موفقیت پیش نرود امکان از دست رفتن اطلاعات و سایر مشکلات برای شما وجود دارد، به همین دلیل باید قبل انجام هر گونه تغییراتی نسبت به تهیه نسخه پشتیبان اقدام نمایید.

اگر به کنترل بیشتر روی بهروزرسانی نیاز دارید، ویندوز ۱۰ پرو میتواند کمک زیادی به شما کند.۵. برای این کار روی نوار ابزار کلیک راست کرده و یکی از دو گزینهی Show Quick Access toolbar below the Ribbon یا Show Quick Access toolbar above the Ribbon را انتخاب کنید.چگونه پیشنمایش فایلها را در فایل اکسپلورر مشاهده کنیم؟ این مشکل اغلب به وسیله ویروس ها، تغییر تنظیمات سیستمی و یا هنگامی که کامپیوتر شما به درستی خاموش نمی شود ایجاد می شود و فایل Master Boot Record را خراب یا حذف می کند. آیا شما می توانید فایل های APK اندروید را روی ویندوز ۱۱ از منابع دیگر دانلود و نصب کنید؟

این اولین بار نیست که شاهد اجرای ویندوز ۱۱ روی تلفنهای اندرویدی هستیم. تقریبا هر نرم افزار یا بازی که واسه اپل ساخته شده ، یه نسخه اندرویدی هم داره . برخی کاربران از امکانات ویندوز ۱۰ هوم و پرو برای بازی میپرسند که در پاسخ باید گفت: گرچه برخی ویژگیهای ویندوز ۱۰ پرو برای بازی مناسب است، هیچ مزیت خاصی درمقایسهبا ویندوز ۱۰ هوم برای بازی ندارد. ویندوز ۱۰ ترکیبی از قابلیتهای خوب ویندوز ۷ و ویندوز ۸ به شمار میرود.

در این گوشی در واقع به روز رسانی اندروید ۱۳ DP۱ در حال اجرا بود. انجمنی به نام Renegade Project پیش از این Windows ۱۰ و Windows ۱۱ مایکروسافت را برای دستگاههایی با تراشه Snapdragon ۸۴۵ پورت کرده بود. البته با روی کار آمدن ویندوز ۱۰ این تطابق بیشتر شد و کاربران از استفاده این سیستم عامل لذت می بردند . قابل دسترسی از صفحه اصلی اصلی، بازی فروشگاه گوگل روی Bluestacks دقیقاً مانند موبایل کار می کند. اولین چیزی که می خواهیم پیدا کنیم این است بازی فروشگاه گوگل. کنترلر اندروید متصل کنترل بازی را به دست خواهد گرفت.

اما عجله نکنید و دست نگه دارید! این امکان در ویندوز ۱۰ هوم وجود ندارد و شما برای این کار به ویندوز ۱۰ پرو احتیاج دارید. آسان ویندوز ۱۰ یک نسخه اتوماتیک شده ازمایکروسافت ویندوز ۱۰ اصلی می باشد و برای کاربرای ساخته شده که دانش فنی برای نصب ویندوز ۱۰ را ندارند یا میخواهند سی دی ویندوز را داخل دستگاه خود گذاشته و بدون هیچ گونه تنظیمات ویندوز ۱۰ جدید خود را نصب کنند. این کار برای استفاده از وبسایتهای قدیمی مناسب است که در مرورگرهای مدرن کار نمیکند.ابزار دیگری که میتواند موردتوجه کاربران عادی قرار گیرد، دسترسی اختصاصی است که امکان میدهد تا یک حساب را روی دستگاه محدود کنید تا فقط از یک اپلیکیشن خاص استفاده کند.

آندروید این یک سیستم عامل برای دستگاه های تلفن همراه است. اصلی است شروعو چیزی شبیه به صفحه اصلی موبایل است -یا تبلت- آندروید با کشوی مربوط به برنامه های کاربردی خود. یک میز وجود دارد، جایی که ما به Play Store دسترسی داریم، جایی که ما در حساب خود ثبت نام می کنیم. سپس میتوانیم شروع به دانلود برنامهها روی رایانه از آن کنیم. روی گزینهی View your update history کلیک کنید.۵. روی دکمهی Run the troubleshooter کلیک کنید.۷. روی دکمهی 64-bit Download کلیک کنید.۷. 10. روی Run as administrator کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید