دانلود تلگرام مودوگرام Modogram 6.1.1 ضد فیلتر برای اندروید

شایان ذکر است که از نظر علمی هیچگونه اطلاعاتی وجود ندارد که بتواند ثابت کند فناوری بلاک چین میتواند یک سیستم را غیر قابل فیلتر کند، درست است که در بلاک چین امنیت بسیار بالاست و نمیتوان به راحتی سیستم را از کار انداخت و یا آی پی مسدود کرد، اما ISP های یک کشور میتوانند با بستن پورت سرویسی که از بلاک چین استفاده میکند، به کلی آن را از کار بیاندازند. بعد از تلگرام طلایی و هاتگرام و مشکلات عدیده ای که برای کاربران به وجود آوردند، برنامه نویسان و شرکت های مختلفی سعی کردند نسخه های بهتری از تلگرام ضد فیلتر طراحی کنند تا کاربران را راضی کنند.

Mobogram Plus با موبوگرام پلاس جدید می توانید از پیام رسانی با بسیاری از ویژگی های مفید تلگرام لذت ببرید .این نسخه برای کاربران ایران بر مبنای نسخه اصلی تلگرام طراحی شده است و امکانات متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار میدهد .برای همه کسانی است که مایل به پیام رسانی سریع و قابل اعتماد هستند. در ادامه به تعدادی از این قابلیتها اشاره میشود. برخی از این قابلیتها اطلاعات شخصی کاربر را ارسال میکنند و برخی دیگر از طرف کاربر عملیات خاصی را اجرا میکنند. در صورت استفاده کاربر از پروکسی غیر پیشفرض تلگرام طلایی، آن را ارسال کرده و در اسرع وقت ای.پی پروکسی فیلتر میشود.

تکراتو به این موضوع نمیپردازد که چه کانالهایی و چرا فیلتر شدهاند، آنچه برای ما مهم است این است که کانالهایی که از قوانین تلگرام پیروی میکنند و مسدود نیستند از دسترس کاربران تلگرام طلایی خارج شده است. استیکر های زیبا، جذاب و جدید هم از دیگر قابلیت هایی است که نظر کاربران را به خود جلب کرده است. نسخه های تلگرام فارسی زیادی وجود دارد و هرکدام شکل و شمایل متفاوتی دارند . با توجه به تلگرام طلایی تنها یک کلاینت هست، چنین عملی را نباید انجام دهد، البته توجیه خاصی برای این عمل نیز وجود دارد. در این مورد ISP نیز وضعیت مشابهی دارد.

طلایی با دو دسته سرور در ارتباط است: ۱. ضمن اینکه توجه داشته باش چتهای در بستر پروتکل MTProto تلگرام، کلاینت به سرور و سرور به کلاینت رو رمزگذاری میکنه؛ e2ee کلاینت به کلاینت نیست که نتونن چتها رو بخونن. ۶. ارسال اطلاعات پروکسی سرور ذخیره شده روی کلاینت به سرورهای تلگرام طلایی. ۳. امکان دریافت و ارسال لیست تمام مخاطبین کاربر به همراه نامکاربری آنها در تلگرام. ۴. امکان ارسال موقعیت مکانی کاربر به سرورهای تلگرام طلایی.

توانایی ارسال اموجی با کیبورد گوگل ! دادههای کاربران ایرانی که نه خود کاربران و نه دولت ایشان توانایی اعمال هیچ گونه مقرره گذاری و حاکمیتی را بر روی آن نداشته و بهره برداری کامل از آن در اختیار این شرکت خارجی قرار دارد. تلگرام طلایی متعلق به شرکت راهکار سرزمین هوشمند، مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران است. Plus Messenger تنها نسخه ی غیر رسمی تلگرام است که توانسته به بیش از 10 میلیون نصب در گوگل پلی برسد. تلگرام فارسی – Telegram Farsi یکی دیگر از نسخه های غیر رسمی، پیشرفته، فارسی و تلگرام بدون فیلتر از نسخه تلگرام اصلی است.

اخباری در مورد عرضه تلگرام ضد فیلتر منتشر شده است. هرچند به قول کاربری با نام آقای مهربون مشکلی متوجه سرورهای MTProto نیست، اما آنچه با اینجا به آن میپردازیم انتشار پروکسی توسط تلگرام طلایی در میان کاربران است. وب سایت های تقلبی زیادی نیز بعد از عرضهی اولیه ارز رمزنگاری شده گرم به وجود آمدند؛ بعضی از وب سایتها فروش ارز گرم را آغاز گردند، بعضی برای انتشار نسخه بلاک چین تلگرام زمان و نقشه تعیین کردند و بعضی دیگر نیز حتی امکان ماین کردند ارز گرم را فراهم آوردند! این مهم که داده های میلیون ها کاربر ایرانی توسط یک شرکت خارجی که هویت مشخصی نیز ندارد و طبق اظهار مدیر آن شرکت، هیچ مذاکرهای با هیچ کشوری در این باره انجام نخواهد داد، در حال ذخیره سازی است، بسیار قابل تأمل خواهد بود.

یک محقق امنیت و کاربر توئیتر با نام @YShahinzadeh یک رشته توئیت بلند بالا در زمینه امنیت تلگرام طلایی منتشر کرده است که توجه شما را به آن جلب میکنیم. ترافیک چتهای عادی در بستر MTProto قابل رمزگشاییه، اتفاقا در اینمورد چند وقت پیش مقالهای هم منتشر شده… نکته دیگری که شاید نشان میدهد تلگرام طلایی آنچنان هم که مدعی است با سرورهای تلگرام ارتباط ندارد، فیلتر شدن برخی کانال ها در این اپلیکیشن است. تلگرام ضد فیلتر الوگرام – Alogram یکی دیگر از غیر رسمی، پیشرفته، بدون مشکل حذف و اتصال و ضد فیلتر تلگرام اصلی می باشد.

شما باید حتما از تلگرام اصلی استفاده کنید چون امنیت تلگرام های غیر رسمی مثل موبوگرام، هاتگرام و… توجه داشته باشید که برای ورود به این صفحه باید از برنامه های تغییر آی پی استفاده کنید. این قابلیت برای کلاس های انلاین و حتی دورهمی اقوام از طریق تماس تصویری بسیار کاربردی بوده و شما از این امکان به صورت رایگان میتوانید استفاده کنید. آخرین آپدیت این اپلیکیشن یک شگفتی بزرگ برای کاربران دارد که کار خیلی از افرادی که در بحث کلاس های آنلاین فعالیت میکنند را راحت کرده است.

2. در انتهای منوی باز شده گزینه Local Storage را انتخاب کنید. سرورهای تلگرام طلایی همچنین مشخص شد دادههایی را بدون اطلاع کاربر ارسال میکند. با توجه به اینکه ترافیک کاربر در این قسمت بدون اجازه وی مصرف میشود، مصداق بارز جرم است. با یک بار لمس این آیکون مشاهده میکنید که یک شکلک شبیه به روح در بخش فوقانی و وسط برنامه موبوگرام نمایان میشود. برای بررسی پیام ها با واکنش های مشاهده نشده، بر روی دکمه ♡ بزنید. Mobogram یکی از نرم افزارهای سفارشی از API رسمی تلگرام است که توسط تیم برنامه سازی هانیستا برای دستگاههای اندرویدی عرضه شده و با داشتن قابلیت های منحصربفردی که در تلگرام نسخه اصلی نمیتوان آنها را یافت توانسته جای خود را در میان کاربران باز کند.

در کنار تمام این موارد برای جذاب کردن محیط نرم افزار و رابط کاربری، از انواع اقسام تمها با قابلیت شخصی سازی تمام قسمتهای اپ نیزاستفاده شده است. اگر به دنبال یک نرم افزار و تلگرام فارسی برای اندروید هستید. همچنین نرم افزار برای قدردانی از کاربران عزیز به صورت دوره ای اقدام به اهدای رایگان سکه به شما میکند که میتوانید از این سکه ها برای افزایش اعضای کانال خود استفاده کنید. افزایش ممبر تلگرام یکی از دغدغه های این روزهای جوانانی است که به اداره کانال های مختلف تلگرام میپردازند و برای افزایش اعضا هزینه های هنگفتی میکنند و البته شرکت هایی که برای افزایش مشتری و فروش کالا و خدمات خود نیاز به افزایش اعضای کانال تلگرام خود دارند.

دیدگاهتان را بنویسید