رفع مشکل و ارور Startup Repair در ویندوز

سپس در کادری که باز میشود گزینهی Create and ad hoc network را انتخاب کنید. در عین حال بد نیست یادآور شویم شبکهای که به این طریق ایجاد میشود از پروتکل امنیتی WPA2-PSK پشتیبانی خواهد کرد. اگر اطلاعاتی که بازیابی می کند در قسمت های مختلف دیسک تقسیم شود ، این امر نیاز به حرکت زیاد و زمان بیشتری برای بازیابی داده ها دارد (یعنی سرعت رایانه را کندتر احساس می کنید). از کادر باز شده به سراغ تب Sharing بروید و گزینهی «Allow other network users to connect trough this computer’s internet connection» را علامت بزنید. اگر قصد دارید به دفعات از شبکهای که ایجاد کردهاید استفاده کنید، بد نیست گزینهی «Save this network» را علامت بزنید تا هر بار مجبور به ساخت دوبارهی آن نباشید.

با برگرداندن این گزینه به وضعیت قبلی دوباره ویندوز 10 روی سیستم اجرا خواهد شد. بنابراین، اگر میخواهید ویندوز 11 را روی رایانه خود بارگیری و نصب کنید، در این مطلب آموزشی ما به چند روش برتر برای ارتقا ویندوز 10 موجود به ویندوز 11 خواهیم پرداخت. هنگامی که سیستم عامل ویندوز را روی رایانه خود نصب میکنید این سیستم عامل محدود است و نیاز به فعال سازی دارد. اگر میخواهید یک کانکشن اینترنت بیسیم را از طریق کامپیوتری تحت ویندوز ۷ یا ۸ با دیگر دیوایسهایتان به اشتراک بگذارید و به آنها اجازه دهید تا به شکل وایرلس از این کانکشن استفاده کنند، لازم است از یک نرمافزار شخص ثالث کمک بگیرید.

میتوان در همین مرحله تمامی فضای هارد دیسک را به همین روش به چند بخش مجزا تقسیم کرد. پس از طی کردن تمامی گامهایی که توضیح داده شدند، یک شبکهی ad-hoc روی کامپیوتر تحت ویندوز ۸ شما ایجاد خواهد شد و میتوانید سایر دیوایسهای خودتان را از طریق وای-فای به این شبکه متصل کرده و در نهایت با اینترنت ارتباط برقرار کنید. قبل از نصب ویندوز 11 از این طریق دقت کنید که سیستم شما باید تحت نسخه 2004 یا بالاتر ویندوز 10 باشد. اگر شما برای اولینبار ویندوز ۱۰ را نصب میکنید لازم است کد فعالسازی ویندوز ۱۰ داشته باشید یا اینکه در هنگام نصب نسخهی کامل ویندوز ۱۰ را خریداری کنید.

آخرین نسخهی این بسته محبوب و ضروری مایکروسافت به همراه تمامی آپدیتهای آن نیز درون بسته گنجانده شده و به همراه ویندوز نصب میشود. با این وجود، گوشی موبایل آلکاتل Idol 4S یکی از بهترین گوشی های ویندوز فون قابل اعتماد است که میتواند هر آنچه را که شما نیاز دارید برطرف کند. عضویت در این برنامه رایگان است و در واقع شما با آزمایش رایگان نرم افزار مایکروسافت به آن کمک می کنید تا ایرادات آن برطرف شود.

باز میگردند. اما اگر ضرورتی پیش بیاید شاید امتحان کردن روشهایی که در بالا آنها را توضیح دادیم موثر واقع شوند و بتوانند کار را راه بیندازند. در واقع ، این ابزار شبیه ساز نیست – بلکه یک محیط توسعه برنامه اندروید است که شامل ، کاملاً قابل فهم و طبیعی ، ابزارهایی برای آزمایش و اشکال زدایی برنامه های ایجاد شده است. گویا تولید این ویدیو 35 روز به طول انجامیده و آودان برای طراحی آن تکنیک های مختلفی را امتحان کرده و چیزی که ما و شما می بینیم نتیجه نهایی کار اوست. اگر از ویندوز ۷ و یا ۸ استفاده می کنید دیگر ویندوز به شما پیشنهاد آپدیت نخواهد داد زیرا ویندوز ۱۰ از حالت رایگان خارج شده است.

اگر شما تعمیر خطاهای فایل سیستم یا اسکن برای بدسکتور را انتخاب کردید، ویندوز قادر نخواهد بود که اسکن را در زمانیکه دیسک در حال استفاده می­باشد انجام دهد. بدسکتور گیری هارد با دستور چک دیسک هنگامی موثر خواهد بود که شما خطاهای هارد درایو خود را به درستی درک کنید. سیستم عامل یاد شده پس از این آپدیت به یک کلید مجهز گشته که تنها با روشن و خاموش کردن آن میتوانید کامپیوتر خود را بدل به یک هاتاسپات وای-فای کنید. این ویژگی به شما این امکان را میدهد که چندین میز کار برای خود ایجاد کنید و تنها با یک کلید بین میز کار های مختلف حرکت کنید.

در کنفراسی که مایکروسافت در ۲۵م ماه می برای توسعه دهندگان برگزار کرد، مدیر عامل مایکروسافت اعلام کرد که در حال کار و برنامه ریزی بر روی یکی از بزرگ ترین و مهم ترین به روز رسانی های ویندوز در دهه ی گذشته هستند و همین جمله برای شروع و گسترش شایعات برای باز طراحی بزرگی از ویندوز برای کاربران این سیستم عامل در سراسر جهان کافی بود. ضمناً اهمیتی ندارد که ارتباط این کامپیوتر با اینترنت به صورت بیسیم یا با سیم است و در هر دو حالت روال کار یکسان خواهد بود. با تمام این توصیفات ارزشش را دارد که زمانی را برای یادگیری ویژگیهای اج و عادت کردن به آن صرف کنید.

به اشتراکگذاری یک کانکشن اینترنتی با سیم به صورت وایرلس با سایر ابزارها، از طریق ویژگی در ویندوز ۷ با عنوان شبکه ad-hoc امکانپذیر میشود. اغلب گوشی ها و تبلت های اندرویدی امروزی دارای ارتباط بی سیم بلوتوث هستند. اگر دارای درایو SSD هستید، پس نباید همه آن را دیفرگمنت کنید. 11. پس از اتمام فرایند، از طریق بوت میتوانید ویندوز 11 را نصب کنید، حتی اگر کامپیوتر و یا ماشین مجازی شما از TPM پشتیبانی نکند. تا کنون ابزار مناسبی جهت فعالسازی Windows 7 Ultimate ارائه نشده است و در صورتی که ویندوز را به صورت UEFI نصب کنید، نمیتوانید آن را فعال کنید.

ویندوز تهیه شده فاقد کوچکترین دستکاری بوده و هیچ فایلی از داخل ویندوز کم یا به آن اضافه نشده است چرا که اصالت بستههای قرار داده شده برای گروه پی سی دانلود بسیار حائز اهمیت است، در نتیجه سعی شده است تا ویندوز دقیقاً به همان سبک و سیاق اصلی خود ارائه شود. از آنجایی که قصد داریم ارتباط بیسیم کامپیوتر خود با اینترنت را با سایر دیوایسها به اشتراک بگذاریم بنابراین واضح است که در قسمت Shared Connection باید گزینهی Wi-Fi انتخاب شود.

در پنجرهی اصلی اپلیکیشن بعد از ایجاد شبکه لیست تمامی دیوایسهایی که به آن متصل شدهاند قابل رویت خواهد بود. در مقابل ، فرایند فراگمنت در درایو SSD واقعاً هرگز کندتر نخواهد بود زیرا داده ها را به صورت الکترونیکی از هر مکان ذخیره سازی حافظه بدون قطعات متحرک می خواند، بنابراین دیفرگم کردن داده ها در این درایو مهم نیست. با این دستور قادرید جزئیات مختلفی مانند نام شبکه، پروتکل امنیتی آن، کانالهای ارتباطی که مورد استفادهاش قرار میگیرند، تعداد کلاینت های متصل به شبکه و… درایو های ssd نیازی به فرایند دیفرگمنت ندارند .

اگر درایویی که می خواهید آن را defrag کنید در قسمت Media type دارای هارد دیسک است، درایو HDD است. در صفحهی «ویرایش اطلاعات شبکه» (Edit network info) در قسمت Network name نام شبکهای که در حال ایجاد آن هستید و سپس در قسمت پسورد کلمهی عبور آن را وارد کنید و بعد دکمهی Save را کلیک نمایید. در گام بعدی میبایست نام شبکه، پروتکل امنیتی (Security type) و کلمهی عبور آن را تعریف کنید.

بنابراین میبایست دستوری مشابه آنچه در ادامه آمده را در پنجرهی خط دستور وارد نمایید. ۷- ادامه روند ریپیر ویندوز ۸ به صورت خودکار پیش می رود. اگر می دانید که سیستمتان دارای درایو HDD هست می توانید فرایند دیفرگمنت را در ادامه دنبال کنید. این مقاله شامل دستورالعمل هایی برای چگونگی چک کردن هارد ویندوز 10 ، از جمله نحوه بررسی نوع هارد دیسک شما و نحوه دیفرگم شدن درایو برای بهینه سازی و بیشتر شدن سرعت کامپیوتر در صورتی که درایو از نوع HDD باشد، می باشد.

خوشبختانه، مایکروسافت در تعامل با AMD موفق به حل این مشکل شده است. این نکته را در نظر داشته باشید که امکان نصب Windows 7 بر روی لپتاپهایی که از پردازندههای نسل 7 اینتل (Kaby Lake) یا AMD Ryzen و همچنین نسلهای بعدی بهره میگیرند، وجود نداشته و صرفاً Windows 10 قابل نصب است. شاید این مسئله کمی عجیب به نظر برسد، اما در برخی مواقع، وجود یک بدافزار روی سیستم میتواند باعث به هم ریختن صفحه کامپیوترهای ویندوزی شود. دقت داشته باشید که وقتی یک شبکهی ad-hoc را از طریق وای-فای کامپیوتر شخصیتان راه اندازی میکنید، تمامی کانکشنهایی که متکی به درگاه وایرلس این کامپیوتر هستند غیرفعال میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید