کلید بوت ویندوز 8 چیست؟

اما با فرض اینکه سخت افزار شما از آن پشتیبانی می کند، می توانید به نسخه 64 بیتی سوئیچ کنید. در ویندوز 10 استفاده از این امکان بسیار آسان است و شما میتوانید با کلیک یا ضربه انگشت (در صفحه نمایش لمسی) بر روی آیکون سوئیچ که در کنار جعبه جستجو در کورتانا در نوار وظیفه وجود دارد، کلیک کنید. وظیفه سرویس sysmain چیست؟ سایت های زیادی برای کاربران خود قابلیت تست صدای آنلاین دارند. برای وضعیت دوم اگر قبلاً حالت کنترل SATA Controller را در BIOS تغییر دهیم.BIOS را به تنظیمات کارخانه برگردانید.BIOS های مختلف گزینه های مختلفی را برای بازگرداندن تنظیم خود به تنظیمات کارخانه دارند مانند Restore Defaults ، Load BIOS Defaults و Load Optimal Defaults و موارد این چنین.

فایروال در ویندوز ۱۰ یک برنامه کاربردی ویندوز مایکروسافت است که اطلاعاتی را که از اینترنت به سیستم شما وارد میشود را کنترل کرده و برنامههایی که آسیبرسان باشند، مسدود میکند. برای تشخیص ویروسی شدن سیستم خود، ۱۰ روش تشخیص و علائم ویروسی شدن کامپیوتر و لپ تاپ در ویندوز ۱۰، ۸، ۷ را مطالعه بفرمایید. ازآنجاکه ویندوز ۱۰ ایکس در پاییز سال ۲۰۲۰ منتشر میشود، نسخهی منتشرشده ازنظر فنی ۲۰H2 خواهد بود؛ اما ازآنجاکه ۲۰H2 در دسکتاپ بهروزرسانی کوچکتری مانند ۱۹H2 است، بیلدهای ۱۹۵XX نسخهی ۲۰H2 برای ویندوز ۱۰ ایکس خواهند بود.

در این مقاله به بررسی روشهای مختلف برای اجرای این برنامه روی کامپیوتر خواهیم پرداخت. این یعنی اینکه شما باید حتما وارد برنامهی واتساپ در گوشی شوید و همچنین اینترنت خود در گوشی را روشن کنید تا برنامه در کامپیوتر اجرا شود. در واقع شما باید حتما با گوشی موبایل خود آنلاین باشید، تا از برنامه در کامپیوتر استفاده کنید. پیشنهاد میکنم که حتما از این برنامه روی دسکتاپ خود استفاده کنید. اگر هنوز نمیخواهید واتساپ بتا را امتحان کنید، میتوانید از واتساپ وب و واتساپ دسکتاپ نیز بدون اتصال تلفن خود به اینترنت استفاده کنید.

با این وجود امیدواریم که این ویژگیها به همراه سایر ویژگیهای برنامه دسکتاپ واتساپ در زمان انتشار برنامه نهایی وجود داشته باشند تا یک برنامه کامل برای استفاده در دسترس عموم قرار بگیرد. برای انجام این کار میتوانید از اپلیکیشن دسکتاپ واتساپ استفاده کنید. اما در صورتی که از کاربرانی هستید که مدام به سراغ واتساپ در رایانه میروید، باید نسخهی ویندوز را نصب کنید. به این ترتیب با نصب یک برنامهی اضافه روی سیستم خود قادر خواهید بود که واتساپ را بدون نیاز به گوشی اجرا کنید. ۳برای ورود به اکانت خود در ویندوز، ابتدا وارد برنامهی واتساپ در گوشی خود شده و از بخش بالای برنامه روی آیکون سه نقطه کلیک کنید.

به عنوان مثال این پیامرسان امکان دسترسی کاربران به طور مستقل به نسخهی وب یا ویندوز اکانت خود را نمیدهد. یونیکس خود را از پیشینیان خود به عنوان اولین سیستم عامل قابل حمل متمایز می کند: تقریباً کل سیستم عامل به زبان برنامه نویسی C نوشته شده است که به یونیکس اجازه می دهد روی پلتفرم های متعددی کار کند. به طور خلاصه , Google Chrome به عنوان یک سیستم عامل در سیستم عامل طراحی شده است که شما میتوانید با آن همه برنامه های خود را مدیریت کنید.

به عنوان مثال در تلگرام با وارد کردن شماره، به شما یک کد برای احراز هویت داده میشود؛ در حالی که در این پیامرسان، شما باید از بارکد برای ورود به اکانت خود استفاده کنید. نسخه بتای واتساپ روش استفاده از واتساپ را برای کاربران خود متحول میکند. چنانچه نمیخواهید که برنامهی واتساپ را روی سیستم خود نصب کنید یا فقط میخواهید یک بار از این نسخه برای ارسال یک فایل از کامپیوتر برای دوست خود استفاده کنید، بهتر است به جای این روش از اجرای واتساپ روی کامپیوتر در نسخهی سایت بهره ببرید.

بنابراین اگر شما نیز تمایل به نصب واتساپ روی کامپیوتر دارید، این نکات را مطالعه کنید و با آگاهی از آن از نسخهی ویندوز استفاده کنید. بنابراین این نکته را نیز مد نظر داشته باشید و چنانچه قرار است از واتساپ با هدف تماس تصویری در رایانه استفاده کنید، بهتر است پیامرسان دیگری را انتخاب کنید. شما میتوانید با استفاده از شبیهسازهای تلفن همراه روی کامپیوتر استفاده کرده و برنامه را روی آن اجرا کنید. از آن جا که این برنامه یکی از اپلیکیشنهای پرکاربرد است، بسیاری از افراد میخواهند تا این برنامه را روی کامپیوتر نصب کنند. از آن جا که این پیامرسان بخش مهمی از زندگی و حتی کار ما را تشکیل میدهد، گاهی اوقات لازم است تا این برنامه را روی کامپیوتر شخصی نیز نصب کنیم.

در بازیهای آنلاین، گاهی اوقات کندی سرعت اینترنت میتواند باعث شود که بازی شما دیرتر از جانب سرورها بهروز شده و بنابراین کرش کند. ممکن است این پیام در بخش نوتیفیکیشنها پنهان شود، بنابراین بخش نوتیفیکیشنها را بررسی کنید و اگر آیکون اتصال USB را مشاهده کردید، آن را لمس و نوع ارتباط را MTP یا USB Mass Storage انتخاب کنید (حالت پیش فرض که Charging است، صرفاً برای شارژ کردن وسایل اندرویدی کاربرد دارد). زیرا من خودم آنها را آزمایش نکرده ام ، بنابراین نمی توانم در مورد آنها چیزی بگویم.

1. ۱ابتدا نسخهی ویندوز این برنامه را از سایت رسمی واتساپ دانلود کنید. هرچند دانلود واتساپ روی کامپیوتر مانند برنامههای دیگر است، اما فراموش نکنید که اجرای این برنامه در کامپیوتر کمی متفاوت خواهد بود. همچنین در این مطلب به روشهایی برای نصب واتساپ بدون سیمکارت و همچنین اجرای سادهتر واتساپ روی کامپیوتر اشاره کردهایم. این مشکلات و روشهایی برا دور زدن آنها در ادامه بررسی خواهد شد. اگر شما نیز به دنبال راهی برای اجرای واتساپ روی کامپیوتر هستید ولی نمیخواهید از فرآیند خسته کنندهی برنامهی نسخهی ویندوز استفاده کنید، روشهایی برای شما وجود دارد تا از این مشکل دوری کنید.

پیامرسانهای زیادی در سراسر دنیا استفاده میشوند، اما بدون شک واتساپ یکی از محبوبترین آنهاست. اولین مشکلی که باید پیرامون اجرای واتساپ در رایانه بدانید، این است که برنامهی واتساپ در نسخهی ویندوز، چه در ورژن اصلی و چه در ورژن تحت وب، به طور کامل به اکانت گوشی موبایل شما وابسته است. چه چیزی باعث این خطا شده است؟ بعد از بوت کردن یکی از این درایوها (چه USB و چه DVD) به دنبال گزینههایی با نامهای System Restore و Startup Repair بگردید که در صحفهی Advanced Options قرار دارند.

در واقع برنامههای متفرقهی زیادی در سطح اینترنت وجود دارند که به شما کمک میکنند تا با ساخت یک شمارهی مجازی (مثلا شمارهی یک ایالت از آمریکا) بتوانید یک اکانت فیک داشته باشید. به عنوان نمونه کاربران ویندوز 7 هوم پریمیوم به ویندوز 10 هوم و کاربران ویندوز 8.1 پرو به ویندوز 10 پرو ارتقا پیدا میکنند. همچنین بسیاری از افراد از ترفندهای مختلفی مانند ورود به برنامه بدون سیمکارت استفاده میکنند. شما میتوانید برای بیان احساس خود یا تکمیل پیام خود، نقاشی بکشید و یک نقاشی جالب را برای افراد ارسال کنید. بسیاری از افراد از این اپلیکیشن برای گپ و گفتگوی دوستانه استفاده میکنند، اما تعداد افرادی که برای بیزینس خود واتساپ را انتخاب کردهاند نیز کم نیست.

برای استفاده از این قابلیت باید مراحل زیر را طی کنید. استفاده از واژه هات اسپات را بیشتر در هنگام اتصال اینترنت گوشی به لپ تاپ شنیدهاید. از سویی دردسرهایی که اجرای این برنامه روی کامپیوتر به وسیلهی نسخهی اصلی دارد، باعث میشود بسیاری از کاربران از روشهای متفرقه برای داشتن این شبکهی مجازی روی سیستم خود استفاده کنند. پشتیبانی اصلی از ویندوز ۹۸ در ۱۱ ژوئیه ۲۰۰۶ پایان یافت .

این بدان معنی است که همه گوشیهای سامسونگ از این امکان پشتیبانی نمیکنند. این امکان برای همه کاربران وجود دارد زیرا این دو نسخه نیز اکنون بخشی از نسخه بتای چند دستگاهی هستند. در صفحه نصب اکنون روی Repair your computer کلیک کنید. برای اینکه بتوانید برنامهی محبوب واتساپ را روی کامپیوتر اجرا کنید، باید ابتدا نسخهی ویندوز آن را تهیه کرده و روی سیستم خود نصب کنید. چنانچه به دنبال راهی برای اجرای واتساپ بر روی کامپیوتر هستید، به مقالهی درستی مراجعه کردهاید. شاید این روند در نگاه اول چندان مشکل بزرگی نباشد، اما از آن جا که فرآیند ورود به برنامه در کامپیوتر با بارکد انجام میشود، در درازمدت خسته کننده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید