20 درصد رایانه های شخصی به ویندوز 11 مایکروسافت مجهزند – موبایلستان

بسته به نمایه فایروالی که میخواهید فعال/غیرفعال کنید، در پنل امنیتی ویندوز بعدی، شبکه دامنه، شبکه خصوصی یا شبکه عمومی را انتخاب کنید. DirectX 12 آلتیمیت ساخت بازی برای پیسیهایی را که از منابع کمتری استفاده میکنند، آسانتر خواهد کرد.در کل، تجربه گیمینگ در ویندوز ۱۱ نسبت به ویندوز ۱۰ بهتر شده است. همچنین در صورتی که کامپیوتر شما به اینترنت متصل باشد، Blue Stacks نیز از اینترنت بهره برده که این موضوع امکان استفاده از مرورگر اندروید، نصب اپلیکیشن از Play Store و انجام بازی های آنلاین را برای شما فراهم می کند. این هکر ممکن است آن دادهها را جمعآوری کند یا با استفاده از آدرسهای IP معتبر حملاتی را به شبکه محلی کاربر انجام دهد.

اما اگر اصرار دارید آن را حذف کنید امکانش وجود دارد (البته هیچ دلیل خاصی وجود ندارد که بخواهید این کار را انجام دهید). همانطور که میبینید دلیلی دارد که ویندوز نمیگذارد شما این پوشه را حذف کنید، چون اگر کسی اشتباهی یا برای خالی کردن فضای کامپیوتر خود این کار را انجام دهد با مشکل بزرگی مواجه خواهد شد. در صورتی که با انجام مراحل قبل باز هم مشکل عقب افتادن ساعت کامپیوتر شما رفع نشد بهتر است که باتری سیستم خود را تعویض کنید .

اگر با CrossOver آشنا نیستید، این نرمافزار یک پلتفرم مبتنی بر پروژه منبع باز Wine است که میتواند محیط ویندوز را در مک OS و لینوکس اجرا کند و به عبارت دیگر، به کاربران این امکان را میدهد تا نرمافزار ویندوز را روی سیستمعاملهای دیگر، نصب و اجرا کنند؛ حتی بدون نصب نسخه کامل ویندوز و دقیقا مانند کاری که روی ماشین مجازی انجام میدهید.درحالیکه اپل و مایکروسافت تأیید کردهاند رایانههای مک مبتنی بر آرم، حداقل درحالحاضر از ویندوز پشتیبانی نمیکنند، حال توسعهدهندگان CodeWeavers قادر به اجرای کراساور ۲۰ در رایانههای مک مجهز به تراشه M1 شدهاند و آخرین نسخه CrossOver ازطریق روزتا ۲، نرمافزارها و بازیهای اختصاصی ویندوز را برای کاربران مک به ارمغان میآورد.

این نسخه از سیستم عامل ویندوز به شما اطمینان میدهد که میتوانید علاوه بر انجام دادن کارهایتان، دقایقی را با هدف کسب آرامش هم در آن بگذرانید. اگر مدتی را در اینترنت بگذرانید ممکن است به این شوخی بربخورید که کسی از شما بخواهد پوشهی System32 ویندوز خود را حذف کنید. یک user account(حساب کاربری یا یوزر) به شما این امکان را می دهد که به ویندوز خود لاگین کنید. با داشتن اولین رابط کاربری گرافیکی (GUI) برای رایانه های شخصی سازگار با IBM، سیستم عامل ویندوز به زودی بر بازار رایانه های شخصی تسلط یافت.

اگر جزو افرادی هستید که به تازگی قصد ورود به این بازار را دارید، ممکن است حتی ندانید که چه مولفههایی را باید برای انتخاب بهترین بروکر فارکس در سال 2021 در نظر بگیرید. هفتمین نسخه از مجموعهٔ سیستمعاملهای مایکروسافت ویندوز است که در تاریخ ۲۲ اکتبر سال ۲۰۰۹ به بازار عرضه شد. قبل از فشردن کلید گفته شده، برق سیستم را قطع کنید و چندین بار کلید پاور را فشار دهید تا از خالی شدن تمامی خازنها اطمینان کسب نمایید. در پایان پس از اینکه گزینه دلخواه را انتخاب کردید، تنظیمات را ذخیره کنید. از آنجایی که بسیاری از برنامههای 32 بیت طوری طراحی شدهاند که به System32 و Program Files دسترسی پیدا کنند این روش ریدایرکت به برنامههای 32 بیت و 64 بیت اجازه میدهد تا هردو به راحتی روی یک سیستم کار کنند.

اگر دقت کنید میبینید که هردو پوشه یک سری فایل با نامهای یکسان دارند. در ویندوزهای 64 بیت یک سری تفاوت بین پوشهها مثل دایرکتوری (Program Files x86) میبینید. سطح دامنه؛ این سطح در صورتی استفاده میشود که کاربران در یک شبکه محافظت شده توسط یک سرور احراز هویت مانند اکتیو دایرکتوری باشند. سطح دامنه تنها اتصالات ورودی خارج از شبکه محلی را مسدود میکند مگر اینکه توسط سرور احراز هویت مذکور مجاز باشد.

برای این کار باید فایلهای درون System32 را یکی یکی حذف کنید و یا از خط فرمان استفاده کنید. برای نصب ویندوز ۱۰ بر روی دستگاه خود تنها کافیست تا یکی از روش های زیر را انتخاب و مراحل مربوط به آن را دنبال نمایید. در این مدتی که ویندوز 10 عرضه شده است، سوالات زیادی پیرامون قیمت آن، ورژن های مختلف آن و چگونگی آپدیت رایگان ذهن کاربران را به خود مشغول کرده است.

جدا از آن، System32 همچنین دارای پوشهی درایورها (محتوایی که توسط آن کامپیوتر به شما امکان برقراری ارتباط با سختافزار را میدهد)، فایلهای زبان و غیره است. BlueStacks دارای دو نسخه رایگان و پولی است که در نسخه رایگان آن شاهد تبلیغات هستیم. دو سیستم عامل محبوب برای رایانه ها OS X و Windows هستند. یکی از ساده ترین راه ها برای بررسی اینکه آیا سیستم شما با ویندوز 10 سازگار است اجرای سیستم عامل در یک ماشین مجازی جعبه Virtual است که به شما کمک می کند تا ویندوز 10 را روی سیستم خود نصب کنید. با توجه به این که چه چیزی را حذف کردهاید ممکن است حتی دیگر نتوانید کامپیوتر خود را خاموش کنید.

لینوکس حتی با سختافزار قدیمیتر سریعتر اجرا میشود، در حالی که ویندوزها در مقایسه با لینوکس کندتر هستند. ممکن است شما نیز با این سوال مواجه شوید. همانطور که در بالا نیز بدان اشاره شد، اجرای نرمافزارهای گوناگون در پسزمینه میتواند عملکرد اجرای بازیهای شما را با مشکل مواجه سازد. در نهایت نیز اگر فعالیت مشکوکی مشاهده کنید، به سرعت به آنها هشدار میدهد. بعضی کارهای حیاتی مثل باز کردن برنامه، جستوجو از طریق منو شروع باز کردن ابزارهای ویندوز دیگر کار نخواهند کرد زیرا شما فایلهای مرتبط با آنها را حذف کردهاید.

شما باید اپلیکیشن را روی گوشی نصب کنید و همچنین نرمافزار آن را روی کامپیوتر. در حالی که فایروال داخلی مایکروسافت مجموعه ویژگیهای خود را گسترش داده است، جایگزینهایی نیز برای آن وجود دارد. بدین ترتیب میتوانید متن مورد نظر خود را به راحتی از کامپیوتر برای دستگاه اندرویدی خود ارسال نمایید. به این طریق که به صورت خودکار پردازشهای 32 بیت را برای استفاده از پوشهی مناسب به صورت خودکار ریدایرکت میکند. از آنجا که نمی توانید یک نام مشترک مانند “Windows” را علامت تجاری کنید ، این رسما به عنوان “Microsoft Windows” شناخته می شود. در سمت چپ یا راست پنجره امنیت ویندوز، گزینه Firewall & Network protection را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید